شب های نقره ای

با یاد خدایی که همین حوالیست...کنار من و تو

گاهی ساز زندگیم کوک نیست

هیچ وقت بهار رو دوست نداشتم، تابستون هم همین طور! حال من فقط با نیمی از پاییز و زمستان خوش وخوب است و بس... روزهای طولانی و شب های کوتاه حالم رو اساسی بد می کنه! روشنی هوای صبح و صدای جیک جیک گنجشک ها  یه جورای عصبیم می کنه! و بعدشم دامن طلایی خورشید خانم که رو سرم پهن میشه چشام رو اذیت! نیمه های روز هم گرمای هوا امانمو می بره!! اما با همه اینها، خداروشکر فضای این روزهای شهرم عطر آگینه و بوی خوش بهار نارنج رو با بغضی گیر کرده تو گلوم به ریه هام می فرستم!

معمولا اهل اعتراض، گلایه و ناشکری کردن نیستم،تمام سعی ام این که صبور باشم،قانع هستم،اما بعضی وقتا واقعا دیگه نمی تونم! اعتراف می کنم این روزها که نه چون از خیلی وقت پیش بخاطر یه شرایط خاصی که توی زندگیم هست، همه چیم بهم ریخته! کلافه ام!  استرس زیادی رو تحمل کردم و می کنم! توی ایام عید تمام دندونام درد می کرد! به حدی که مجبور شدم دو عقل سمت راستم رو بکشم اونم با تحمل دردهای زیاد! و بعدش هم همین طور!! الانم دندونای سمت چپم درد می کنه دندون عقل پایینم و کناریش!! این روزها  هم خیلی زود هم خیلی دیر برام تموم میشه!! فقط دلم می خواد بگذره!

یه عالمه کار دارم که همش رو نوشتم رو کاغذ ولی هنوز اجرایش نکردم! کلی برنامه ریزی کردم اما هنوز به مرحله اجرا نرسوندمشون!!فروردین داره تموم میشه!! یه چشم بهم زدن ماهای دیگه هم همین طور و تا به خودم بیام می بینم آخر سال 96 هم رسیده! اما من هنوز....

می دونم که همیشه روزگار بر وفق مراد نیست! می دونم ساز زندگی همیشه کوک نیست!! می دونم برای رسیدن به قله باید سختی های زیادی رو تحمل کنم و از پله اول شروع کنم! همه اینها رو می دونم! اما الان یه جورای کم آوردم! دلم می خواد یه چشم بهم زدن بشه آخر شهریور و دوباره شب های طولانی و سرما از راه برسه اما می دونم که به این زودیا نمی گذره! یعنی می گذره ولی به خون جگر!!

حال این روزهام یه جور خاصه! یه طوره بی درمان! انگاری یه کسی راه گلوم رو بسته و نمی تونم به خوبی نفس بکشم! یه چیزی روی دلم سنگینی می کنه!نمی دونم شاید این از خاصیت بهار باشه!! نمی دونم! اما یه چیزی رو خوب می دونم که یه روزی درباره این پست می نویسم و میگم چرا این روزها این جوری ام!! میگم که بهانه این روزهام برای چی بوده؟ باید یه کم صبر کنم تا وقتش برسه!!


[ پنجشنبه 24 فروردین 1396 ] [ 22:11 ] [ دختری از جنس الماس ]

[ نظرات() ]


مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic