شب های نقره ای

با یاد خدایی که همین حوالیست...کنار من و تو

دهمین شب از بهار

دهمین شب از بهار در حال گذره،شبی با عطر دل انگیز بهار نارنج، شبی با نم نم قطره های نقره ای باران، شبی به لطافت گل های سوسن، سنبل و بنفشه،شبی به زیبایی ماه تابان،شبی آرام همچون آرامش دریا...شبی به بلندای همه آرزوهای قشنگ شما...

اما این شب با همه شب های که از اول سال تا الان گذشته فرق داره،اونم یه فرق بزرگ...آخه امشب یعنی اولین شب جمعه ماه رجب "شب آرزوهاس"همون شبی که چون یک سوم از شب بگذره تمامی فرشتگانی که تو آسمان ها و زمین هستند، در کعبه و اطراف آن جمع میشن و در این هنگام خداوند اونا رو مورد خطاب خودش قرار میده و می فرماید: "ای فرشتگان من! هر چه می خواهید از من بخواهید."

فرشتگان عرض می کنند: "خداوندا! خواسته ما از تو این است که گناهان کسانی را که در ماه رجب روزه می گیرند، ببخشایی و آنان را مورد آمرزش خویش قرار دهی." خداوند تبارک و تعالی می فرماید: «این کار را انجام دادم.»

من امشب برعکس همیشه آرزوهام روتوی دفتر ننوشتم، بلکه اومدم جداجدا روی یه برگه نوشتم که شد 22 برگه،با کلی آرزوی خوب؛راستش برگه دوازدهم رو اختصاص دادم به شما خوبان و اسم تک تکتون رو نوشتم و گفتم، خدایا من از دل اونا خبر ندارم اما تو خبر داری،پس به عزتت قسم هر کدومشون که هر آرزوی دارن آرزوشون رو برآورده به خیر کن...همه آرزوهام رو گذاشتم لای قرآن و گفتم خدایا دلت میاد اینا رو برآورده نکنی؟؟

این هم آرزوهای نوشته شده بر کاغذ که گذاشتم لای قرآن


http://uupload.ir/files/1kw_photo_2017-03-30_23-05-05.jpg


بنویس نام مرا در کف دستت ای دوست، تا به هنگام قنوتت نبری از یادم[ پنجشنبه 10 فروردین 1396 ] [ 00:20 ] [ دختری از جنس الماس ]

[ نظرات() ]


مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic